Telefon: +48 793 329 221
ul. Północna 19, 56-400 Oleśnica

O firmie

Biuro rachunkowe Twój Doradca Monika Stoparek funkcjonuje na rynku od 10 lat. Świadczymy usługi dla grona zadowolonych klientów. Wiedza i doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie podjąć się prowadzenia każdego rodzaju działalności. Obsługujemy firmy z całej POLSKI.

„Twój Doradca” to fachowa i profesjonalna pomoc w księgowości i finansach. Gwarantujemy pełną poufność i bezpieczeństwo powierzonych nam danych i dokumentów. Prowadzimy kompleksową obsługę finansowo, kadrowo- płacową ( badania wstępne, bhp, akta osobowe itp.) i finansową dla osób fizycznych oraz spółek prawa handlowego. Od wielu lat obsługujemy małe, średnie i duże firmy z całej Polski. Obsługujemy spółki prawa handlowego notowane na giełdzie, z udziałem Skarbu Państwa, przeprowadzamy księgowo likwidacje spółek, współpracujemy z biegłymi rewidentami.


Reprezentujemy Państwa przed Urzędami skarbowymi i ZUS. Sposób prowadzenia księgowości dostosowujemy indywidualnie do potrzeb klienta. Odbieramy dokumenty we wskazanym miejscu i czasie. Istnieje możliwość wysyłania dokumentów nie ruszając się z domu. Wystarczy internet lub kurier. Przypominamy drogą e-mailową lub sms o niezbędnych płatnościach ZUS i US.

Jesteśmy pod telefonem i do Państwa dyspozycji w przypadku zapytań o ewentualne doradztwo w celu obniżenia kosztów, lub wyboru odpowiedniej formy opodatkowania.

W ramach kompleksowej obsługi:

prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów

ewidencja przychodów

obsługa kadrowo-płacowa

usługi dodatkowe


Zainteresowany? Sprawdź Nas Kontakt

Ostatnio dodane
Kontakt z Nami
  • Adres: ul. Północna 19,
    56-400 Oleśnica
  • Telefon: +48 793 329 221
  • Email: twoj.doradca@o2.pl
  • Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00
Napisz do Nas
2015 Biuro Rachunkowe Twój Daradca All right reserved. Wykonanie strony www Oleśnica